عكس,بازيگران,مد و زيبايي,تعبير خواب

عكس,بازيگران,مد و زيبايي,تعبير خواب

عكس,بازيگران,مد و زيبايي,تعبير خوابTel:88-0000-0000

اعلام سياست هاي جديد بانك مركزي درباره رمز ارزها تا پايان سال

 

اعلام سياست هاي جديد بانك مركزي درباره رمز ارزها تا پايان سال

اخبار بانك و بيمه پايشگر-حكيمي از اعلام سياست‌هاي بانك مركزي در خصوص رمز ارز‌ها در ماه‌هاي باقي مانده از سال ۹۷ خبر داد. 

به گزارش پايگاه خبري تحليلي پايشگر،ناصر حكيمي معاون فناوري‌هاي نوين بانك مركزي  ضمن تشريح ديدگاه حاكميت در خصوص رمز ارزها به بيان تازه‌ترين خبرها در اين زمينه پرداخت و اظهار كرد: رمز ارزها مانند هر پديده ديگري هم تهديد دارد هم فرصت؛ طبيعي است به صورت فرهنگي و سنتي و شايد بخاطر يك عكس‌العمل عادي انساني، دربرابر تغيير مقاومت مي‌كنيم.

وي افزود: وقتي يك پديده جديدي مي‌آيد، اولين رويكرد ممكن است، انكار باشد و براي انكار هم طبيعتاً اول به تهديد و مضرات آن تمركز مي‌كنيم.

معاون فناوري‌هاي نوين بانك مركزي با تأكيد براينكه همين موضوع درباره رمز ارزها نيز صدق مي‌كند، تصريح كرد: شايد در مرحله اول ديدگاه محافظه كارانه روي مخاطراتي كه وجود دارد، تمركز مي‌كند؛ البته اين مخاطرات وجود دارند و واقعي هستند.

حكيمي ادامه داد: اما واقعيت اين است كه هوشمندي، انسان يا سياست گذار را بايد به سمتي هدايت كند كه از مزاياي پديده جديدي كه مي آيد(و از نظر ما متغير مستقل است و چه ما بخواهيم و چه نخواهيم بازهم مي آيد)، بهره برداري كند و مواظب مخاطرات احتمالي آنهم باشد.

وي با بيان اينكه درباره رمز ارزها نيز همين اتفاق درحال روي دادن است، افزود: رمز ارزها در معقولاتي مانند پولشويي، رصد ناپذير بودن برخي از تراكنش‌ها، خروج ارز، اخلال گر در سيستم پولي مخاطراتي دارند كه بركسي پوشيده نيست اما از طرفي فرصت هايي را براي سيستم بوجود مي‌آورد كه بتوانيم با استفاده از آن نظام‌هاي جايگزين مبادلات پولي را ايجاد كنيم.

مزاياي رمز ارزها/ ايمن سازي دارايي غير مولد و ايجاد شفافيت در سيستم پولي

معاون فناوري‌هاي نوين بانك مركزي با تاكيد براينكه رمز ارزها شفافيت فوق العاده اي در مبادلات پولي ايجاد مي‌كنند، تصريح كرد: رمز ارزها مي‌توانند موجب Securitize (ايمن سازي) دارايي‌هاي غير مولد هم باشند.

حكيمي راه حل‌هايي كه مبتني بر نهادسازي باشد را بسيار پيچيده دانست و گفت: به همين دليل اين امر تا كنون محقق نشده است، ولي بلاك‌چين با حذف نهاد واسط و مياني مي‌تواند توسعه اين محصولات را در قالب رمز ارز و ساير محصولات خيلي راحت انجام دهد.

معاون فناوري هاي نوين بانك مركزي تاكيد كرد: بنابراين بيش از هر چيز ديگري ضمن اينكه بايد اين هوشمندي را داشته باشيم كه مخاطرات و تهديدها را شناسايي كرده و در مقابل آن سياست هاي مناسب را اتخاذ كنيم نبايد فرصت ها را به خاطر مخاطرات از دست دهيم.

چرا سياست‌هاي بانك مركزي درباره رمز ارزها اعلام نشد؟ / رمز ارز در صف بررسي است

وي گفت: برنامه ريزي ما اين بود كه سياست بانك مركزي در خصوص رمز ارزها تا آخر شهريور امسال اعلام شود، سياست‌ها حتي تدوين هم شده است منتهي با توجه به مشغوليت‌هاي زيادي كه نهادهاي تصميم گير در اين خصوص دارند، هنوز اين سياست ها در صف بررسي است.

حكيمي تصريح كرد: واقعيت اين است كه از نظر فني و تدويني، كار در همان بازه زماني شهريورماه به يك جمع بندي رسيده بود ولي از آن زمان به بعد توسط سياست‌گذار و افرادي كه بايد در اين خصوص تصميم گيري كنند، در صف بررسي است.

برنامه احتمالي بانك مركزي براي رمز ارزهاي مختلف

اين مقام مسئول بانك مركزي همچنين در خصوص وضعيت بررسي رمز ارز ملي در اين بانك اينطور پاسخ داد كه بنده شايد خيلي با اصطلاح رمز ارز ملي ارتباط برقرار نكنم به اين خاطر كه ممكن است در كشور براي انواع كاربردها ارز رمز مختلفي داشته باشيم و لزوماً ارز رمز ملي در كار نباشد.

وي ادامه داد: من بيشتر اصطلاح ارز رمزهاي مبتني بر ريال را بجاي ارز رمز ملي استفاده مي‌كنم كه يك بحث حاكميت پولي است كه اتفاقا قسمتي از سياست‌هايي كه قبلاً عرض كردم معطوف بر اين است كه يك ارز رمز مبتني بر ريال، طلا، ارز و ساير دارايي‌ها و يا ارز رمز خودكفا و خودبنيان با ديدگاه مختص به خودشان داشته باشيم.

حكيمي گفت: براي مواجه با هر كدام از اين رمز ارزها بايد ديدگاه خاص خودشان داشته باشيم مبني براينكه شامل چه مقرراتي مي‌شوند و ناظر آن كدام دستگاه است.

وي با تاكيد براينكه، بنابراين اين اصطلاح كه رمز ارز ملي وجود داشته باشد و رمز ارز ديگري نداشته باشيم بحثي خام و ساده انگارانه است، افزود: بنظرم سياست لازم در اين خصوص بايد مبتني بر باز كردن فضا و تعيين محدوديت‌ها و چارچوب هاي لازم در حوزه رمز ارزها باشد.

وي با ابراز اميدواري از اعلام سياست‌هاي بانك مركزي در خصوص رمز ارزها در ماه هاي باقي مانده از سال ۹۷ ،گفت: گمان مي‌كنم اين موضوع در همين سال جاري، اتفاق بيافتد و سياست‌هاي بانك مركزي اعلام شود؛ اعلام سياست‌ها، تا حد زيادي موضع سياست گذار پولي را راجع به رمز ارزها مشخص مي‌كند؛ و از طرف ديگر فضا را براي كساني كه مي‌خواهند در اين زمينه فعاليت كنند، شفاف و همراه با آگاهي از نگاه حاكميت مي‌كند.

 مرجع اخبار رسمي

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ دى ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۹:۴۴ | toptoop
،

حواشي حكم روحاني تلگرامي با بيش از 1 ميليون و 600 هزار فالوور

بازه ها بود كه سخنراني هاي يك سيد روضه خوان در شبكه هاي اجتماعي و به طور ويژه در تلگرام و اينستاگرام با استقبال مخاطبان و به طور ويژه قشر برنا مواجه شده بود . 

 مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي


۷ ساعت پيش۱ ۰ گزارش سيدحسن آقاميري به گزارش نوداد (سكوي اجتماعي خبر) به همين عامل هنگامي وي روز شنبه با تكثير تصوير غير معمم خويش در كنار فرزندانش اعلام كرد كه با شكايت دادستان ويژه تهران و به حكم حاكم شعبه دوم كيفري دادگاه ويژه روحانيت به ۲ سال حبس تعليقي و خلع لباس دايم محكوم گرديده است، اين خبر بازتاب به نسبت گسترده اي يافت . 
مخالفان سيد حسن آقاميري از وي با عنوان «روحاني تلگرامي» ياد مي نمايند و به انحراف متهمش مي كنند، اين در حالي مي باشد كه طرفدارانش او را شيخ نوگرا و روزآمد معرفي مي كردند و پاي سخنراني هايي مي نشستند كه او به رخ زنده يا ضبط گرديده در فضاي مجازي با بيش از يك ميليون و ششصد هزار دنبال كننده اش به اشتراك مي گذاشت . 
اين گزارش در معرفي وي متن است: «درآمد سيدحسن آقاميري متعلق به روحانيت نميباشد . او كار و كاسبي فردي خودش را داراست . به گفته خودش، مشاور يك كمپاني محرمانه ميباشد و عمل آزاد هم دارااست . وي به روزنامه «همشهري جوان» گفته از حوزه علميه شهريه نمي گيرد و زير پوشش بيمه حوزه نيز نمي باشد . او همينطور گفته مي باشد كه خير به منبر وابستگي دارااست و خير به درآمد حاصل از آن .» 
اين گزارش افزوده: «از آنجا كه محوريت سخنراني هايي آقاميري مدام تكيه بر صفت رحمانيت معبود داراست و كمتر از كيفر الهي و دوزخ صحبت مي گويد، سبب گرديده است كه اشخاص زيادي مخالف وي باشند . مخالفانش مي گويند كه وي يك آخوند ولنگار مي باشد و براي گران قيمت ها و بي قيد و بندها سخنراني مي كند . حالا آنكه به اعتقاد طرفداران او، نگاهشان را به مقوله دين و رحمانيت خدا تغيير و تحول داده ميباشد .» كشمكشي در بين دو جريان كه در نهايت با برد معارضان آقاميري و محكوم شدن وي به خلع خرقه نقطه پايان يافته و ولي با برخورد هايي در فضاي مجازي مواجه گرديده مي باشد . 

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي

ادامهـ مطلبـ
| ۲۵ دى ۱۳۹۷ | ۰۲:۳۹:۲۳ | toptoop
،

چهار دليل كه آمريكا را احتمالا دوباره به سوريه بازمي‌گرداند

پويش‌هاي ايالات متحده در خاورميانه شبيه حركت دربين درهاي چرخشي مي باشد . تاءمل ميكنيد ايالات متحده در حالا خروج مي باشد اما خيلي زود برمي‌گردد . 

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي

 
خدمت جهان مشرق - ۱۹ دسامبر، پيشين بود كه رئيس‌جمهور ايالات متحده دستور خروج پر سرعت حدود ۲ هزار نظامي آمريكايي از سوريه طي يك ماه را صادر كرد، فرماني كه با برخورد شديد منتقدان و حتي دور‌وبري ها ترامپ مواجه شد و ژنرال متيس آن را شايسته ترين فرصت براي كناره‌گيري از پنتاگون دانست . به همراه وي برِت مك‌گرك مسئول كمپين رويا رويي با داعش و كوين سويني مدير كارمندان پنتاگون و مشاور متيس نيز استعفا دادند . 
پس از گذر كرد تعدادي هفته از اين موضوع و فروكش جنجال خبري، پايگاه‌هاي تحليلي و انديشكده‌ها به تدريج ديدگاه‌هاي عميق‌تري پيرامون واقعيت خروج نيروهاي آمريكا منتشر مي‌كنند، از پاراگراف پايگاه آتلانتيك كه يادداشت جديدي را با عنوان «ايالات متحده واقعاً سوريه و افغانستان را ترك نمي‌كند» و به مداد دومينيك تيِرني روي خروجي قرار داده مي باشد . وي استاد علم ها سياسي در دانش كده سوارثمور ايالات متحده و همكار مؤسسه پژوهش‌هاي سياست خارجي هست . 
عمده بخوانيد: لرزه ترامپ بر اندام نتانياهو: مي‌گذاريم كشور ايران هر كاري مي خواهد در سوريه بكند +عكس و فيلم چرا التنف سوريه براي آمريكا داراي اهميت است؟ وي آغاز به جدال موافقان و مخالفان ترامپ در رسانه‌هاي آمريكا اشاره مي نمايد و مي‌نويسد هر دو گروه با يك پيش‌فرض در اين مسئله حيث مي‌دهند: اين كه ايالات متحده واقعاً داراست نيروهايش را از سوريه بيرون مي‌كند «اما اين حقيقت ندارد» زيرا جنگ‌هاي امروزه با جنگ‌هاي قرن گذشته متفاوت مي‌باشد . 
او توضيح مي‌دهد در منازعاتي نظير نبرد جهاني دوم، نيروهاي ايالات متحده به نقطه‌اي لشگركشي كرده و پس از امضاي تسليم‌نامه از سوي دشمن، دفتر نبرد را بسته و به منزل باز مي‌گشتند، «اما در زمان جديدِ جنگ‌هاي پيچيده شهري و عمليات ضدتروريستي، يك قدرت جهاني نظير ايالات متحده هيچ گاه به معناي حقيقي وواقعي آنجا را ترك نمي‌كند» . وي به چهار قضيه از اين پيچيدگي‌ها اشاره مي‌كند: ۱- سخنان ترامپ پس از اعلام اول خروج فوري نيروها به ادله ادراك بخشي از اين پچيدگي‌ها مي باشد . ترامپ ۲۳ دسامبر پس از راي زني با اردوغان رئيس‌جمهور تركيه نوشت بر «خروج آهسته و فراوان هماهنگ» نيروهاي ايالات متحده از منطقه توافق گرديده و پس از آن افزود «تا زماني كه داعش از بين نرفته» از سوريه بيرون نخواهد شد . فراوان خب . داعش چه هنگامي از في مابين مي‌رود؟ تيرني تأكيد مي نمايد «داعش و گروه‌هاي جانشينش هيچ‌گاه از در بين نمي‌روند . جنگجويان داعش ميتوانند در هر هنگامي خلافت ظاهري را رها كرده و پنهان شوند، مجدد با يك برند نو به عنوان تيم چريكي يا اين كه تروريست خويش را تجديد بنا كنند» . 

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي

ادامهـ مطلبـ
| ۲۰ دى ۱۳۹۷ | ۱۱:۲۵:۰۱ | toptoop
،

حقوق و مزاياي سربازان در سراسر كشور يكنواخت است/ برخي سربازان امريه در نقاط محروم‌تر از آموزش و پرورش خدمت مي‌كنند

عجم من| جانشين اداره وظيفه عمومي ناجا در گفت‌وگو با فارس: حقوق و مزاياي سربازان در سراسر مرزو بوم يكنواخت است/

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي

برخي سربازان امريه در نقاط محروم‌تر از فراگيري و پرورش سرويس مي‌كنند جانشين اداره وظيفه عمومي ناجا گفت: حقوق و مزاياي سربازي در تمام نقاط مرزوبوم و كليه سازمان‌هاي به كارگيرنده يكنواخت هست و اين‌كه تيتر مي‌كنيد، سربازمعلمان در بخش ها محروم سرويس مي‌كنند بايد بگويم سربازاني مي باشند در نقاط محروم‌تر از فراگيري و پرورش مانند مرزها درگير به سرويس هستند . 
دستمزد و مزاياي سربازان در سراسر مرزو بوم يكنواخت است/ برخي سربازان امريه در نقاط محروم‌تر از فراگيري و رويش خدمت مي‌كنند به گزارش خبر نگار يادگرفتن و پرورش خبرگزاري فارس، يك سري از سربازمعلمان با ايجاد پويش‌هايي در سامانه «فارس من» با عنوان ها «سرباز مدرس ها را استخدام كنيد» و «طرح سؤال از آقاي الهيار تركمن در خصوص نوع امتيازدهي به سربازمعلمان»، نسبت به شرايط حقوقي و استخدام خويش در فراگيري و پرورش گلايه‌مند بودند . 
خبرگزاري فارس اين قضيه را پيگيري كرده ميباشد و در نهايي پيگيري، علي الهيار تركمن نائب رئيس توسعه و گسترش رئيس و پشتيباني وزير فراگيري و رشد توضيحاتي را ارائه كرد . 
اما به سراغ سردار ابراهيم كريمي جانشين سازمان وظيفه همگاني ناجا رفتيم و از او در خصوص حقوق و دستمزد و مزاياي سربازمعلمان پرسش‌هايي را داشتيم . 
سردار كريمي اظهار كرد: حقوق و دستمزد و مزاياي سربازي در تمام نقاط سرزمين و كليه سازمان‌هاي به كارگيرنده يكنواخت ميباشد و اينكه عنوان مي‌كنيد، سربازمعلمان در بخشها محروم خدمت مي‌نمايند بايستي بگويم سربازاني مي باشند در نقاط محروم‌تر از يادگرفتن و رويش مانند مرزها درگير به سرويس ميباشند . 
وي ادامه داد: اصولاً سرويس سربازي يك فرايندي براي حقوق و مزايا دارااست كه براي تمام سربازهاست چه آن كساني كه در گزيده مثل آموزش و رويش مشغول به خدمت ميباشند و يا اين كه در سازمان‌هاي ديگر امريه هستند، يكنواخت مي باشد يعني هيچ بيش تر دريافتي بابت دسته خدماتي كه سرباز ارائه مي‌كند، داده نمي‌شود . 
جانشين اداره وظيفه همگاني ناجا تصريح كرد: تفاوتي ما بين سربازي كه در آموزش و رويش به چهره امريه فعاليت مينمايد و سربازي كه در مرزها خدمت مي كند مگر فوق‌العاده عملياتي بخواهد دريافت كند، در حقوق و دستمزد و مزايا نيست . 
او در پاسخ به اين پرسش كه بعضي سرباز معلمان عنوان كردند كه حقوق و دستمزد سربازان در برخي سازمان‌ها ۴ تا ۵ برابر آموزش و پرورش است، گفت: حقوق و دستمزد سربازي در سراسر مرز و بوم يكنواخت هست . 
سردار كريمي درباره درخواست سربازمعلمان براي استخدام در يادگرفتن و پرورش اظهار كرد: در بحث سربازمعلمان، ما كاري به استخدام شخص نداريم بلكه يك ظرفيتي آموزش و رشد دارد و بر شالوده ظرفيتش، سرباز در اختيارش قرار مي دهيم . 
وي ادامه داد: قاعدتاً فراگيري و پرورش ريزش‌هايي داراست براي مثال بازنشسته داراست و مقررات استخدام داراست و مي‌‌تواند اولويتي براي اين افراد چون فراگيري ديدند و فعاليت كردند، قائل شود اما نمي شود قطعي باشد كه هر سربازمعلمي كه مي‌گيرد، استخدام نمايد چرا كه چنين توشه مالي را نمي‌تواند تحمل كند؛ به همين ادله گزيده از نياز خود را از طرز سربازمعلم حل ميكند كه اعتبار كمتري نياز داراست و قادر است افراد را با مبالغ كمتري به عمل بگيرد . 
جانشين سازمان وظيفه همگاني ناجا در خصوص مذاكرات تازه براي جذب نيروي سربازمعلم در آموزش و رشد گفت: فراگيري و رشد درخواست‌هايي را دارااست اما ما اين درخواست‌ها را به اين شكل پيگيري مي‌كنيم كه نخستين اندازه سرباز ورودي چقدر است و نيازمندي‌ها نيروهاي داراي اسلحه چقدر خواهد بود و پس از آن، گنجايش ساير دستگاه‌ها را تأمين مي كنيم . 

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي

ادامهـ مطلبـ
| ۱۹ دى ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۳:۴۶ | toptoop
،

جستجوگر


درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان