عكس,بازيگران,مد و زيبايي,تعبير خواب

عكس,بازيگران,مد و زيبايي,تعبير خواب

عكس,بازيگران,مد و زيبايي,تعبير خوابTel:88-0000-0000

حقوق و مزاياي سربازان در سراسر كشور يكنواخت است/ برخي سربازان امريه در نقاط محروم‌تر از آموزش و پرورش خدمت مي‌كنند

عجم من| جانشين اداره وظيفه عمومي ناجا در گفت‌وگو با فارس: حقوق و مزاياي سربازان در سراسر مرزو بوم يكنواخت است/

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي

برخي سربازان امريه در نقاط محروم‌تر از فراگيري و پرورش سرويس مي‌كنند جانشين اداره وظيفه عمومي ناجا گفت: حقوق و مزاياي سربازي در تمام نقاط مرزوبوم و كليه سازمان‌هاي به كارگيرنده يكنواخت هست و اين‌كه تيتر مي‌كنيد، سربازمعلمان در بخش ها محروم سرويس مي‌كنند بايد بگويم سربازاني مي باشند در نقاط محروم‌تر از فراگيري و پرورش مانند مرزها درگير به سرويس هستند . 
دستمزد و مزاياي سربازان در سراسر مرزو بوم يكنواخت است/ برخي سربازان امريه در نقاط محروم‌تر از فراگيري و رويش خدمت مي‌كنند به گزارش خبر نگار يادگرفتن و پرورش خبرگزاري فارس، يك سري از سربازمعلمان با ايجاد پويش‌هايي در سامانه «فارس من» با عنوان ها «سرباز مدرس ها را استخدام كنيد» و «طرح سؤال از آقاي الهيار تركمن در خصوص نوع امتيازدهي به سربازمعلمان»، نسبت به شرايط حقوقي و استخدام خويش در فراگيري و پرورش گلايه‌مند بودند . 
خبرگزاري فارس اين قضيه را پيگيري كرده ميباشد و در نهايي پيگيري، علي الهيار تركمن نائب رئيس توسعه و گسترش رئيس و پشتيباني وزير فراگيري و رشد توضيحاتي را ارائه كرد . 
اما به سراغ سردار ابراهيم كريمي جانشين سازمان وظيفه همگاني ناجا رفتيم و از او در خصوص حقوق و دستمزد و مزاياي سربازمعلمان پرسش‌هايي را داشتيم . 
سردار كريمي اظهار كرد: حقوق و دستمزد و مزاياي سربازي در تمام نقاط سرزمين و كليه سازمان‌هاي به كارگيرنده يكنواخت ميباشد و اينكه عنوان مي‌كنيد، سربازمعلمان در بخشها محروم خدمت مي‌نمايند بايستي بگويم سربازاني مي باشند در نقاط محروم‌تر از يادگرفتن و رويش مانند مرزها درگير به سرويس ميباشند . 
وي ادامه داد: اصولاً سرويس سربازي يك فرايندي براي حقوق و مزايا دارااست كه براي تمام سربازهاست چه آن كساني كه در گزيده مثل آموزش و رويش مشغول به خدمت ميباشند و يا اين كه در سازمان‌هاي ديگر امريه هستند، يكنواخت مي باشد يعني هيچ بيش تر دريافتي بابت دسته خدماتي كه سرباز ارائه مي‌كند، داده نمي‌شود . 
جانشين اداره وظيفه همگاني ناجا تصريح كرد: تفاوتي ما بين سربازي كه در آموزش و رويش به چهره امريه فعاليت مينمايد و سربازي كه در مرزها خدمت مي كند مگر فوق‌العاده عملياتي بخواهد دريافت كند، در حقوق و دستمزد و مزايا نيست . 
او در پاسخ به اين پرسش كه بعضي سرباز معلمان عنوان كردند كه حقوق و دستمزد سربازان در برخي سازمان‌ها ۴ تا ۵ برابر آموزش و پرورش است، گفت: حقوق و دستمزد سربازي در سراسر مرز و بوم يكنواخت هست . 
سردار كريمي درباره درخواست سربازمعلمان براي استخدام در يادگرفتن و پرورش اظهار كرد: در بحث سربازمعلمان، ما كاري به استخدام شخص نداريم بلكه يك ظرفيتي آموزش و رشد دارد و بر شالوده ظرفيتش، سرباز در اختيارش قرار مي دهيم . 
وي ادامه داد: قاعدتاً فراگيري و پرورش ريزش‌هايي داراست براي مثال بازنشسته داراست و مقررات استخدام داراست و مي‌‌تواند اولويتي براي اين افراد چون فراگيري ديدند و فعاليت كردند، قائل شود اما نمي شود قطعي باشد كه هر سربازمعلمي كه مي‌گيرد، استخدام نمايد چرا كه چنين توشه مالي را نمي‌تواند تحمل كند؛ به همين ادله گزيده از نياز خود را از طرز سربازمعلم حل ميكند كه اعتبار كمتري نياز داراست و قادر است افراد را با مبالغ كمتري به عمل بگيرد . 
جانشين سازمان وظيفه همگاني ناجا در خصوص مذاكرات تازه براي جذب نيروي سربازمعلم در آموزش و رشد گفت: فراگيري و رشد درخواست‌هايي را دارااست اما ما اين درخواست‌ها را به اين شكل پيگيري مي‌كنيم كه نخستين اندازه سرباز ورودي چقدر است و نيازمندي‌ها نيروهاي داراي اسلحه چقدر خواهد بود و پس از آن، گنجايش ساير دستگاه‌ها را تأمين مي كنيم . 

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي

ادامهـ مطلبـ
| ۱۹ دى ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۳:۴۶ | toptoop
،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

جستجوگر


درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان